هویت برند

ما انسان ها تصور می کنیم بدون داشتن طراحی (هویت) می توانیم جایگاه بهتری در تجارت داشته باشیم، اما این تصور اشتباه است، طراحی یک هنر و نیروی احساسی انسانی است که یک فرد را خاص و ماندگار می کند، این موضوع شاید خیلی گسترده تر از حیطه فعالیت ما باشد اما ما تنها در مورد حیطه هنری خود صحبت و نظریه داریم.

طراحی گرافیکی

تصور کنید گرافیک که شامل همه موراد زیر مجموعه می باشد تنها متعلق به یک شخص و از هویت شخص خواهد بود که البته ما به آن سبک می گوییم، بدین معنی که سبک ما خاص و منحصر بفرد است.

ما سعی می کنیم در موارد زیر طراح های گرافیکی خاص خود را به نمایش بگذاریم و ضمن معرفی آثار خود شما را نیز در جریان خلاقیت خود قرار دهیم.

طراحی لوگو، آرم و علائم تجاری
کاتالوگ، بروشور، پوستر، پلات و بیلبورد های شهری
بسته كامل اوراق اداری (ست اداری)
( كارت ویزیت، سربرگ، پاكت، پاكت نامه، كاغذ یادداشت )
اوراق بهادار و بن های خرید
استندها و ابزارهای تبلیغاتی
طراحی و صفحه آرایی مجلات داخلی و خارجی
بسته بندی

اما شاید بهتر باشد هر فرد یا شرکتی که در حیطه گرافیکی فعالیت دارد بصورت تخصصی به این وادی بپردازد تا شاید بتواند به بهترین شکل ممکن عمل نماید، زیرا تجربه نشان داده تمرکز روی یک موضوع نتیجه بهتری خواهد داشت. البته ما نیز سعی می کنیم بصورت تخصصی تنها کاری را انجام دهیم که در آن تخصص داریم.

فراموش نکنید محصول کار طراح گرافیک از نظر خدمات اقتصادی؛ فرهنگی و اجتماعی بسیار ارزشمند است. ما سعی می کنیم تعرفه و قیمت گذاری منصفانه ای داشته باشیم.

شما مشتری گرامی با توجه به نمونه کارهای ما که به عنوان کارنامه هنری ما است به هدف خود که انتخاب بهترین شرکت طراحی گرافیکی است نزدیک تر خواهید شد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *